Menu Zamknij

Zapraszamy do udziału w Wielkopolskich Dniach Ochrony Środowiska 2016

W imieniu organizatorów informujemy, że w tym roku odbędzie się kolejna edycja Wielkopolskich Dni Ochrony Środowiska w dniu 5 czerwca br. (tj. niedziela) w Ogrodzie Botanicznym UAM.

logo dos

W związku z tym pragniemy zaprosić wszystkie instytucję, organizację i firmy, działające na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, do udziału. 

Do Państwa dyspozycji znajdzie się wyznaczona przestrzeń na terenie Ogrodu Botanicznego UAM. Jest to niepowtarzalna okazja zaprezentowania swojej organizacji, jej działań oraz oferowanych produktów szerokiemu gronu odbiorców zainteresowanych ochroną środowiska.
Organizatorzy zapewniają przestrzeń na Państwa inicjatywy, możliwość zaparkowania samochodu oraz promocję całego wydarzenia. Instytucje nie nastawione na zysk mają zapewniony udział bezpłatny, pozostałe za symboliczną opłatą. W przypadku chęci prowadzenia działalności handlowej lub gastronomicznej podczas Dnia należy wcześniej uzgodnić możliwość jej prowadzenia i warunki z dyrekcją Ogrodu Botanicznego UAM (osoba do kontaktu – Pan Michał Roszyk-Chudy, tel. 61 829 20 10, email: mrc@amu.edu.pl).
Jeśli wyrażają Państwo chęć wzięcia udziału w naszej imprezie zapraszamy do wypełnienia wstępnej ankiety zgłoszeniowej dostępnej na http://dziensrodowiska.pl/formularz-html oraz o przesłanie pliku graficznego z Państwa logiem w celu wykorzystania na plakatach i innych elementach wizualnych, na adres j.zatonski@cpe.info.pl , w terminie do 18 kwietnia br.
Jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do ostatecznej akceptacji zgłoszonych organizacji i elementów programu.
Janusz Łakomiec
W imieniu komitetu organizacyjnego:

  • Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
  • Głos Wielkopolski
  • Zespół Parków Krajobrazowych Województwa
  • Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju

Autor – Jakub Kotnarowski CPE